loading
  • Ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18 16-300 Augustów, Polska
  • Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Poznaj markę
Wagney Machine Parts
Ponad 5000 produktów
Sprzedaż hurtowa
Drop shipping
Wagney to marka tanich ale, jednocześnie wysokiej jakości produktów do zastosowań przemysłowych i domowych.

W ofercie znajdziesz elementy budowy maszyn, automatyki przemysłowej i narzędzia. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam wybrać produkty, które sprostają wymaganiom stawianym w urządzeniach stosowanych w przemyśle. Aktualnie w naszym magazynie znajduje się ponad 5000 produktów.

Doświadczony zespół inżynierów i technologów dba o to aby, produkty przed wprowadzeniem do sprzedaży były należycie sprawdzone i przetestowane. Dział pomocy technicznej pomoże w dobraniu odpowiednich produktów oraz wpiera przy ich montażu i użytkowaniu.

Wspieramy naszych partnerów, prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową i drop-shipping. Zautomatyzowany system sprzedaży umożliwia skompletowanie i wysłanie zamówienia w ciągu 24godzin.

Wagney
Dlaczego warto wybrać produkty wagney ?
Atrakcyjna cena
Jakość

Wysoka precyzja, wydajność ,oraz długa żywotność.

Wiele produktów powiązanych

Możliwość łatwego dopasowania kompatybilnych produktów.

Zamienne z drogimi i trudno dostępnymi produktami
Wagney
Co znajdziesz w naszej ofercie ?
Mechanika

Łożyska toczne, łożyska liniowe, prowadnice liniowe, śruby kulowe, przekładnie planetarne i ślimakowe, przeniesienie napędu, stopy wahliwe i stopy stałe, wsporniki końcowe oraz zestawy kołowe.

Automatyka

Czujniki, enkondery, falowniki, prowadniki przewodów, przyciski, przełączniki, kontrolki, silniki, siłowniki, sterowniki , wentylatory bocznokanałowe, zasilacze sieciowe, złącza .

Narzędzia

Imadła, narzędzia skrawające, oświetlenie maszynowe , płytki dociskowe, uchwyty tokarskie, wężyki do chłodziwa.

Profile aluminiowe

Profile oraz akcesoria.

Elektrowrzeciona

Elektrowrzeciona, głowice wrzecion, szczotki i odciągi wirów, uchwyty magazynku.

Pneumatyka

Przyssawki pneumatyczne.

Hurtownia techniczna

Zapraszamy do naszej hurtowni technicznej, gdzie od lat dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu dostaw dla przemysłu. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu zyskaliśmy solidną pozycję na rynku, stając się niezawodnym partnerem biznesowym dla klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich firm z branży utrzymania ruchu, automatyki, mechaniki poszukujących kompleksowych rozwiązań technicznych. W naszej hurtowni technicznej dropshipping znajdziesz szeroki asortyment produktów, które zapewnią płynność pracy Twojej firmy, minimalizując ryzyko nieplanowanych przestojów. Indywidualnie podejmujemy się każdego zlecenia, dobierając tylko najbardziej odpowiednie produkty, spełniające oczekiwania klienta w stu procentach.

Hurtownia narzędzi dropshipping

Jakość naszych narzędzi stoi u nas na pierwszym miejscu. Dlatego oferujemy wyłącznie narzędzia najwyższej jakości, które nie zawodzą w najważniejszych momentach produkcji. Dbamy o to, aby narzędzia oferowane w naszej hurtowni dropshipping były nie tylko skuteczne, ale także trwałe i niezawodne, co jest kluczowe dla każdego zakładu produkcyjnego.

Jeśli poszukujesz hurtowni z narzędziami dropshipping, która oferuje wysokiej jakości produkty oraz profesjonalne doradztwo, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci dobrać optymalne rozwiązania, które zoptymalizują pracę Twojej firmy i obniżą koszty eksploatacyjne.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego hurtownia techniczna dropshipping Wagney to najlepszy wybór dla Twojego przedsiębiorstwa.

Hurtownia techniczna dropshipping Wagney

Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni technicznej i z narzędziami w formie dropshippingu, która umożliwia Państwu sprzedaż naszych produktów bez konieczności trzymania ich na własnym stanie magazynowym. Dzięki temu możecie uniknąć kosztów związanych z inwestycją w duże ilości towaru oraz problemów z jego przechowywaniem i dostawą. Nasz model dropshippingu w hurtowni technicznej gwarantuje szybką wysyłkę zamówień bezpośrednio do Waszych klientów, co pozwala skupić się na rozwoju biznesu i obsłudze klienta.