loading
  • Ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18 16-300 Augustów, Polska
  • Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Jeżeli prowadzisz działalność i jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi lub dropshipping wypełnij formularz. Nasz przedstawiciel skontaktuje się aby omówić szczegóły współpracy.

 

Po zarejestrowaniu się zostaniesz przekierowany na stronę główną oraz otrzymasz informację na podany adres e-mail. Konto po zarejestrowaniu musi zostać aktywowane przez opiekuna handlowego, co nastąpi w ciągu 24 godzin. Po aktywacji konta otrzymasz potwierdzenie o aktywacji na podany adres e-mail podczas rejestracji.

Zarejestruj się


A password will be sent to your email address.Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Co jeszcze zyskasz rejestrując się na Wagney.pl ?

– Łatwiejsze i szybsze zakupy: Zapamiętywanie danych adresowych, metod płatności oraz historii zamówień sprawia, że proces zakupu jest szybszy i wygodniejszy.

– Śledzenie zamówień: Możliwość śledzenia statusu zamówienia i otrzymywania powiadomień o jego etapie realizacji.

– Dostęp do historii zamówień: Łatwy wgląd w poprzednie zamówienia i faktury, co ułatwia ponowne zamawianie ulubionych produktów.

– Możliwość zapisywania ulubionych produktów: Lista życzeń (wishlist) pozwala na zapisanie produktów, które klient chciałby kupić w przyszłości.

– Udział w konkursach i ankietach: Ekskluzywny dostęp do konkursów, ankiet czy testowania nowych produktów.

– Dostęp do opinii i recenzji: Możliwość pisania i czytania recenzji produktów, co pomaga innym klientom w decyzjach zakupowych.

– Wczesny dostęp do nowych kolekcji: Zarejestrowani użytkownicy mogą mieć wcześniejszy dostęp do nowych produktów przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek.